
Twee keer per verschijnt exclusief het digitale Mobiel Magazine. De inhoud van het magazine komt NIET op de website zelf te staan. Alleen als je je aanmeldt op het digitale Mobiel Magazine, ontvang je de link waar het Mobiel Magazine op verschijnt. We versturen bewust een link en niet het magazine als bijlage, omdat je mailbox anders meteen vol zit en dat willen we niet.
Om te laten zien waar je je op aanmeldt, kan je hier twee nummer van het Mobiel Magazine inzien. Als het magazine je bevalt, klik dan hier om je aan te melden op het MM. Door je emailadres door te geven, meld je je eenvoudig aan op het Mobiel Magazine.
Er zijn inmiddels de onderstaande digitale Mobiel Magazines verschenen:
Tarieven om te adverteren in het Mobiel Magazine voor 1 jaar, dus voor twee advertenties:
A6 advertentie € 125,-- Voor 2 jaren is het €100,--per jaar
A5 advertentie € 175,-- Voor 2 jaren is het €150,-- per jaar
A4 advertentie € 300,-- Voor 2 jaren is het €250,--per jaar
Wilt u uw bedrijf aanmelden of meer informatie over adverteren in ons magazine, mail directeur Emile of bel ons op 06-43055738 voor de mogelijkheden. Het magazine verschijnt twee keer per jaar digitaal. Ook is gecombineerde advertentie met sponsoring op de website mogelijk.
Adverteren is nergens zo goedkoop om meteen direct de doelgroep te bereiken of hun omgeving en de hulpverlening op het gebied van lichamelijke handicap en/of chronische ziekte.
Om het digitale Mobiel Magazine te lezen, heb je Acrobat Reader nodig. Het magazine is namelijk opgemaakt in PDF. Heb je dit programma niet, dan kan je het eenvoudig via onderstaande link gratis downloaden: website acrobat reader downloaden adobe reader 9.2
TIPS:
1. Als bij u de links het niet doen, download dan de nieuwste versie van acrobat reader zodat ze het wel doen. Download versie 9.2 door hier te klikken.
2. Geef je computer even de tijd het magazine te laden! Door de opmaak, foto's en cliparts duurt het even.
3. Open het PDF bestand en kies dan Bestand -> kopie opslaan als
Zo sla je het op op je harde schijf en kan je het magazine in je eigen tempo lezen zonder internetverbinding.
4. In acrobat reader kan je het percentage wijzigen. Als je dit verhoogt, wordt het lettertype groter. Als je moeilijk leest, kan dit dus makkelijk zijn.
Als je vragen hebt rondom het Mobiel Magazine of een bijdrage wilt leveren, mail ons dan o.v.v. mobiel magazine!
Veel leesplezier gewenst!
Groetjes Jo-Ann en Veroni Steentjes
namens Stichting Intermobiel
www.intermobiel.com